Nasze studio

Tworzymy projekty dostosowane do Twoich potrzeb. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Wszystko rozpoczyna się
od myśli

Jesteśmy kameralnym, kilkuosobowym zespołem do zadań specjalnych. Podejdziemy do Twojego projektu z otwartą głową, entuzjazmem i wyćwiczonym przez lata smakiem. Zdajemy sobie sprawę, że tworzone dla Ciebie projekty to także inwestycja w narzędzia sprzedażowe. Niezależnie od tego, czy startujesz z nową firmą czy masz rozwijający się dynamicznie biznes – potrzebujesz solidnego partnera który Cię wesprze w osiągnięciu celów wyznaczonych przed Twoją firmą.

Projektujemy grafikę do druku oraz do sieci. Znamy się na mechanizmach promocji online i offline. Tworzymy oprogramowanie. Niewielki zespół nie oznacza małych możliwości. Uczestnicząc latami w różnych projektach, o których zapewne słyszałeś, poznaliśmy wielu ciekawych ludzi. Współpracujemy z nimi kiedy tworzymy film dokumentalny, reklamowy, nowy portal społecznościowy, mega wdrożenie na magento, czy też tworząc system edukacyjny dla maturzystów.

Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą. Preferujemy długotrwałe, partnerskie relacje. Wierzymy w to, że odnosimy sukces wtedy kiedy Ty go odnosisz. Sądzimy, że współpraca z nami to ciekawe i inspirujące doświadczenie. Jesteś ciekaw naszego podejścia do Twojego projektu? Sprawdź nas.

CEO

Michał to serce całego zespołu. Uparty i cierpliwy. Wie co chce osiągnąć. Uwielbia fotografię i design.

Każdy, kto przestaje się uczyć, jest stary, bez względu na to, czy ma 20, czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym. – Henry Ford

Michał
Grabiec

Art Director

Mariusz to niezgłębiona głowa wyskakująca z najdziwniejszymi pomysłami, które o dziwo potem działają. Uwielbia fotografię, sport i siebie.

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.- Henry Ford

Mariusz
Jakubowski

Project Manager

Piotr to świeży i otwarty umysł. Z entuzjazmem i energią podchodzi do każdego nowego projektu. Uwielbia gry video i Fryzjerkę. Romansuje z SEO.

Kosmici pomimo biologicznego zużycia ich ciał żyją aktywnie, są młodzi dzięki swojej postawie, pasji, zaangażowaniu, dzięki wielkiemu entuzjazmowi i pracowitości. Wciąż mają coś nowego do zrobienia. Kosmita jest niemal zawsze zaangażowany, żyje z pasją. Jak to możliwe? – Maciej Bennewicz, Życie na Ziemi. Poradnik dla kosmitów

Piotr
Kondej

Nasi klienci

Projektujemy grafikę do druku oraz do sieci. Znamy się na mechanizmach promocji online i offline. Chętnie dzielimy się wiedzą. Preferujemy długotrwałe, partnerskie relacje.

Szukasz stałego partnera
w kształtowaniu wizerunku?