Wstań i zabłyśnij

Zmieniamy postrzeganie Twojej firmy przez klientów. Twoi klienci dostrzegą jakość Twoich usług.

Wszystko rozpoczyna się
od myśli

Jesteśmy kameralnym, kilkuosobowym zespołem do zadań specjalnych. Do współpracy z naszymi Klientami podchodzimy z otwartą głową, entuzjazmem i wyćwiczonym przez lata smakiem. Zdajemy sobie sprawę, że tworzone dla Ciebie projekty to Twoja inwestycja w rozwój firmy i budowanie narzędzi sprzedażowych. To nie tylko opakowanie ale przede wszystkim elementy spójnej strategii sprzedażowej. Dlatego wiemy, że gdy startujesz z nową firmą, reklamujesz swoje usługi lub masz rozwijający się biznes, potrzebujesz solidnego partnera który Cię wesprze w osiągnięciu wyznaczonych przez Twoją firmę celów.

Zaprojektujemy dla Ciebie opakowanie produktu, pomożemy zmienić postrzeganie jakości Twoich usług, stworzymy od zera Twój wizerunek w sieci. Znamy się na mechanizmach promocji online i offline. Pomożemy wyznaczyć cele które pomogą Ci w zdobywaniu nowych klientów. Uczestnicząc w powstawaniu wielu nowych marek, firm i produktów, poznaliśmy mechanizmy sprzedaży oraz tworzeniu wizerunku firmy której ufają klienci.

Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą. Nasi klienci współpracują z nami przy tworzeniu wizerunku swoich firm. Dzięki temu tworzymy długotrwałe, partnerskie relacje. Wierzymy w to, że odnosimy sukces wtedy kiedy Ty go odnosisz. Sądzimy, że współpraca z nami to element skutecznej strategii. Jesteś ciekaw naszego podejścia do Twojego projektu? Sprawdź nas.

CEO

Michał to serce całego zespołu. Uparty i cierpliwy. Wie co chce osiągnąć. Uwielbia fotografię i design.

Każdy, kto przestaje się uczyć, jest stary, bez względu na to, czy ma 20, czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym. – Henry Ford

Michał
Grabiec

Art Director

Mariusz to niezgłębiona głowa wyskakująca z najdziwniejszymi pomysłami, które o dziwo potem działają. Uwielbia fotografię, sport i siebie.

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.- Henry Ford

Mariusz
Jakubowski

Project Manager

Piotr to świeży i otwarty umysł. Z entuzjazmem i energią podchodzi do każdego nowego projektu. Uwielbia gry video i Fryzjerkę. Romansuje z SEO.

Kosmici pomimo biologicznego zużycia ich ciał żyją aktywnie, są młodzi dzięki swojej postawie, pasji, zaangażowaniu, dzięki wielkiemu entuzjazmowi i pracowitości. Wciąż mają coś nowego do zrobienia. Kosmita jest niemal zawsze zaangażowany, żyje z pasją. Jak to możliwe? – Maciej Bennewicz, Życie na Ziemi. Poradnik dla kosmitów

Piotr
Kondej

Drogi kliencie

Zaprojektujemy dla Ciebie grafikę niezależnie od tego czy chcesz przeznaczyć ją do druku czy do publikacji w sieci. Pomożemy Ci rozeznać się w mechanizmach promocji online i offline ponieważ chętnie dzielimy się wiedzą.

Chcesz aby klienci zaufali Twojej firmie?
Widzieli jakość Twojego produktu?